Ogłoszenia

ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023

ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023

 

PRZEDSIĘBIORCY.PL, Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców oraz MZHPiU Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, nagrodzili naszą firmę  ZBM-TBS Sp. z o.o. w Jubileuszowej Edycji Plebiscytu Firma 20-Lecia tytułem „Orły Polskiej Przedsiębiorczości” w 2023 roku. Plebiscyt realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Nagroda - statuetka Orła Polskiej Przedsiębiorczości od 20 lat jest synonimem sukcesu i symbolem najwyższej jakości w polskiej gospodarce. Ta niepowtarzalna nagroda jest wyrazem wysokich kompetencji, profesjonalizmu, olbrzymich możliwości, jak również uzasadnia biznesowe aspiracje i wyróżnia firmę na tle rynkowych konkurentów.

Tytuł Firma 20-lecia przyznawany jest przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi i technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji . Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz dbają o swoich pracowników zapewniając im dobre warunki pracy i możliwości rozwoju.

 

Orze_Polskiej_Przedibiorczoci_2023.jpg        20231026_104517.jpg  Ory_Firma_20_lecia.png

Udostępnij treść:   
Biuletyn informacji publicznej