Zarządca nieruchomości - Nieruchomości Zabrze

Połączenie sił to początek,  pozostanie razem to postęp,  wspólna praca to sukces.
Henry Ford

Jedną z najtrudniej osiągalnych w biznesie cech, na którą trzeba pracować przez wiele lat jest wiarygodność. Zarządzaniem nieruchomościami zajmujemy się od 1953 roku, na wiarygodność pracujemy więc najdłużej ze wszystkich zarządców nieruchomości na terenie miasta Zabrze. Stabilność oraz jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje nasz właściciel – Gmina Zabrze.

Dynamicznie zmieniający się świat wymusza również zmianę jakości świadczonych usług. Chcemy pokazać Państwu, iż zarządzanie nieruchomościami nie sprowadza się jedynie do administrowania budynkiem. Jesteśmy zdeterminowani, aby przekonać Państwa do naszych usług, gdyż wychodzimy z założenia, że nieruchomość jest dla właściciela najcenniejszym z dóbr materialnych. Tak jak każdy majątek – nieruchomość wymaga od zarządcy umiejętności zarządzania jej wartością i podejmowania takich działań, aby wartość obiektu wzrastała.Siedziba ZBM-TBS


Serdecznie zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Państwa nieruchomościach, razem stworzymy plan zarządzania zorientowany na wzrost wartości nieruchomości. Tak jak i My – ludzie, tak i nieruchomości różnią się od siebie w ocenie potrzeb i przygotowaniu ścieżki rozwoju.

Oprócz spektrum produktów dla właścicieli nieruchomość posiadamy w swojej ofercie dużą liczbę lokali  mieszkalnych oraz użytkowych w tym powierzchnie pod działalność oraz garaże z możliwością wynajmu.
Są to zasoby mieszczące się w już istniejących budynkach jak i takie, które powstają jako nowe inwestycje.

Różnorodność oferowanych produktów pozwala zaspokoić potrzeby prawie każdego klienta.
Są to lokale o różnym standardzie, powierzchni użytkowej jak i lokalizacji zarówno w dobrze skomunikowanej przestrzeni z dostępem do miejskiej komunikacji centrów handlowych oraz drogowych połączeń do sąsiednich miast jak i znajdujące się na uboczu aglomeracji pozwalających na cieszenie się spokojem i ciszą.

Zróżnicowany jest stan techniczny mieszkań. Począwszy od takich, które wymagają dużego wkładu własnego w wykonanie remontu kapitalnego (który w specyficznych okolicznościach może zostać umorzony na poczet przyszłych opłat czynszowych), takie które wymagają niewielkich inwestycji oraz te które pozwalają na natychmiastowe zamieszkanie czy rozpoczęcie działalności biznesowej.

Dla posiadających już mieszkania a pragnących zmiany lokalizacji lub powiększenia czy standardu lokalu oferujemy możliwość zamiany na inny lokal w tym szczególnie atrakcyjne zamiany za lokale zadłużone, które ze względu na trudną sytuacje aktualnych najemców są oferowane na bardzo dobrych warunkach (należy tylko pokryć zadłużenie w/w lokalu i można cieszyć się większym i przestronniejszym mieszkaniem).

Pełna oferta oraz zasady związane z wynajmowanie i zamianami znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Wynajem. Informacje też można oczywiście uzyskać bezpośrednio kontaktując się z naszymi pracownikami z działu eksploatacji oraz przy mieszkaniach zadłużonych działu windykacji.


Prosimy o kredyt zaufania i powierzenia nam tego wielkiego wyzwania jakim jest efektywne zarządzanie nieruchomościami.

Biuletyn informacji publicznej