Budynek wielorodzinny przy ul.Jana Pyki w Zabrzu

Świetnym przykładem ilustrującym możliwości stojące przed dobrze zarządzanymi nieruchomościami jest historia budynku przy ul. Jana Pyki w Zabrzu.
Mamy przyjemność świadczyć usługę zarządzania tą nieruchomością na zlecenie współwłaścicieli. Przed laty budynek wyróżniał się na tle pobliskich wieżowców spółdzielczych złym stanem elewacji, awariami instalacji c.o. i fatalnym stanem klatek schodowych.
Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, Członków Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej oraz pracy zarządcy w ciągu kilku lat przeprowadziliśmy szereg niezbędnych remontów w wyniku czego blok wspólnoty mieszkaniowej uważany jest za najbardziej atrakcyjny z punktu widzenia komfortu zamieszkania w okolicy.
W ciągu ostatnich kilku lat wykonano następujące remonty:
remont dachu;

  • kompleksowa modernizacja instalacji centralnego ogrzewania;
  • wymiana instalacji wodociągowej;
  • kompleksowa termomodernizacja;
  • remont wszystkich klatek schodowych;
  • montaż dwóch nowoczesnych wind.

Za wykonane prace termomodernizacyjne wspólnota otrzymała premię termomodernizacyjną z Banku Gospodarstwa Krajowego orazwyróżnienie w konkursie „Modernizacja roku 2011”.

Wszystkie kluczowe decyzje dotyczące remontów były i są podejmowane przy aktywnym współudziale Członków Zarządu Wspólnoty oraz pozostałych współwłaścicieli.

Zaangażowanie współwłaścicieli w troskę o dobro nieruchomości wraz z naszym doświadczeniem i otwartością na sugestie mieszkańców są gwarancją sukcesu – który możesz odnieść również i Ty.

Dołącz do nas i zbuduj nową historię Twojej nieruchomości!

Biuletyn informacji publicznej