Aktualności

ZBM TBS Sp. z o.o. Zarządcą Roku 2018

ZBM TBS Sp. z o.o. Zarządcą Roku 2018

 

Miło nam poinformować, że Spółka ZBM-TBS po raz trzeci została laureatem  ogólnopolskiego konkursu branżowego o tytuł „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości”.

Przedmiotem konkursu są standardy pracy i osiągnięcia firm zarządzających nieruchomościami. Konkurs ma na celu wyłonienie liderów z grupy najprężniej działających zarządców nieruchomości w Polsce oraz popularyzację dobrych praktyk zarządzania mieniem wspólnot mieszkaniowych.

Jury doceniło profesjonalizm świadczonych usług, nastawienie na klienta – wspólnoty mieszkaniowe, ciągły rozwój, wysokie  standardy zarządzania i pracy. Doceniona została również działalność firmy na rzecz lokalnych społeczności.

W imieniu ZBM-TBS nagrodę odebrała Prezes Zarządu Pani Renata Lemańska. Nagrody były wręczane podczas VIII Forum dla Zarządców, 3 października 2018 r. w Kielcach. Organizatorem Konkursu jest Grupa Medium Sp. z o.o. Sp.k. wydawca miesięcznika „Administrator”.

Ta nagroda to potwierdzenie kompetencji Spółki w zakresie prowadzonych działań na ryku zarządzania nieruchomościami. ZBM-TBS Sp. z o.o. dziękuje wszystkim trzymającym kciuki i zapewnia, że standardy obsługi w Spółce będą ciągle podwyższane, a otrzymana nagroda jest źródłem satysfakcji i motywacji do działań na rzecz mieszkańców Zabrza .

 

Udostępnij treść:   
Biuletyn informacji publicznej