Aktualności

Bezpieczne przedszkolaki z ZBM-TBS

Piękne letnie chwile już nieodwołanie za nami. Dużym tempem zbliżają się ponure jesienne dni, kiedy bezpieczne zachowanie pieszych na drodze jest szczególnie ważne! W trosce o naszych najmłodszych, Spółka ZBM-TBS, kluczowy zarządca nieruchomości w regionie, ufundowała 360 kamizelek odblaskowych dla zabrzańskich przedszkoli. W środę i czwartek przedstawiciele ZBM-TBS Sp. z o.o. wspólnie z Komendą Miejską Policji w Zabrzu odwiedzili Przedszkole nr 41 i 49 w Zabrzu. Przekazanie kamizelek połączone było z prelekcją na temat bezpiecznego zachowania pieszych na drodze. Dzieciakom towarzyszył ulubiony Sznupek – policyjna maskotka. Akcja zwiększenia bezpieczeństwa dzieci na drodze przeprowadzona została nie tylko w przedszkolach położonych w rejonach, gdzie ZBM-TBS funkcjonuje jako sprawdzony, rzetelny Zarządca i od lat jest związany z lokalną społecznością. Swoim wsparciem Spółka objęła również inne lokalizacje, pokazując, że jest partnerem odpowiedzialnym społecznie i swoją rolę postrzega szerzej niż tradycyjne zarządzanie nieruchomościami. Akcje społeczne dla ZBM-TBS nie są tematem nowym. Od lat Spółka wspiera festyny dzielnicowe, akcje na rzecz zabrzańskich dzieci, wspomaga schronisko „Psitul”, włącza się w wiele lokalnych inicjatyw społecznych.

- Dzięki Waszej życzliwości nasze maluchy będą bezpieczne na spacerach i wycieczkach – dziękowała zabrzańskiej policji i Spółce ZBM-TBS Dyrektor Przedszkola nr 41 Pani Marzena Zakrzewska.

  ZBM-TBS Sp. z o.o. oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zapowiadają, że akcja bezpieczne dzieci z ZBM-TBS Sp z o.o. będzie kontynuowana.

Udostępnij treść:   
Biuletyn informacji publicznej