O Lokalizacja Mieszkania 3D Pobierz Kontakt

O inwestycji

      Inwestycja Helenka Zacisze przy ul. Niepokólczyckiego 33, 33A, 35, 35A w Zabrzu to 4 nowoczesne wielorodzinne budynki mieszkalne z windami. Zaprojektowane budynki składają się z parteru oraz I, II i III piętra. Łączna liczba mieszkań to 64, po 16 w jednym budynku. Przewidziano mieszkania dwu i trzypokojowe z aneksami kuchennymi oraz komórkami lokatorskimi o powierzchni: od 52 m2 – 78 m2. Z mieszkań na parterze będzie można wyjść bezpośrednio do ogródka.
      W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa infrastruktura techniczna i drogowa. Powstanie 90 miejsc postojowych z możliwością odpłatnego wynajmu, w tym 2 miejsca ładowania samochodu elektrycznego. Przewidziano również duży plac zabaw oraz 4 wiaty rowerowe.
      Mieszkania przewidziane są do zasiedlenia na zasadach wynajmu. Warunkiem ubiegania się o mieszkanie w systemie TBS jest złożenie wniosku o najem mieszkania w systemie TBS oraz złożenie deklaracji udziału w kosztach budowy – partycypacji. Partycypacja jest to kwota, którą partycypujący zobowiązuje się pokryć tytułem uczestnictwa w kosztach budowy lokalu mieszkalnego. Kwota partycypacji wynosi od 15% do 30% kosztów budowy mieszkania. Kaucja zabezpieczająca stanowi 12 – krotność miesięcznego czynszu. Realizacja planowana jest na lata 2023-2025*.

Plan

Wizualizacja 1

Lokalizacja

Wizualizacja 2

Lokalizacja

Wizualizacja 3

Wizualizacja M5 salon 360' na FB

Wizualizacja M5 sypialnia 360' na FB

Wizualizacja M5 łazienka 360' na FB

Lokalizacja

Naszą inwestycję wyróżnia również doskonała lokalizacja. W najbliższej okolicy zlokalizowane są przedszkola i szkoły, sklepy, przychodnie lekarskie, punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Dotarcie do najbliższych przystanków autobusowych zajmuje zaledwie 2 minuty od powstającej inwestycji. Inwestycja położona jest zaledwie 4 km od zjazdów z autostrady A1, a jeszcze bliżej jest do dróg krajowych nr 78 i nr 94. Atrakcyjne są również w pobliżu ścieżki rowerowe oraz okoliczne lasy.


Plan

Plan

Lokalizacja

Lokalizacja

Mieszkania
3D

Zobacz to w wersji trójwymiarowej. Dzięki technologi rzeczywistości rozszerzonej możesz z pomocą smartfonu lub tabletu zaglądnąć do stworzonej przez nas wirtualnej wersji prezentowanej inwestycji.


Pobierz


Zasady najmu Poradnik TBS

Umowy / Regulaminy / Wnioski WOLNE LOKALE / Czynsze / Kaucje / Partycypacje

KontaktZarząd Budynków Mieszkaniowych
Towarzystwo Budownictwa
Społecznego
Sp. z o.o
pl. Warszawski 10
41-800 Zabrze

II p. pok. 211
tel. 32 37 33 919  (7.00-15.00)


https://zbm-tbs.zabrze.pl

* W przypadku wystąpienia niezależnych od inwestora trudności, termin realizacji inwestycji może ulec zmianie.

(c) ZBM-TBS / L.P. 2022

"


Pracujemy jeszcze nad tym.

Ale wkrótce udostępnimy!