Ogłoszenia

Inspektor ds. techniczno - administracyjnych

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów technicznych budynków,
  • Zakładanie i prowadzenie książek obiektu budowlanego,
  • Opracowywanie planów potrzeb remontowych,
  • Wykonywanie przedmiaru robót remontowych,
  • Sprawowanie nadzoru i kontroli nad stanem porządkowym i sanitarnym administrowanych budynków i ich otoczenia,
  • Zlecanie prac konserwacyjnych oraz nadzór nad ich wykonaniem.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • dobra znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • mile widziane doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w prowadzeniu zebrań wspólnot mieszkaniowych,
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • pracę w zgranym zespole.

Kontakt w/s ogłoszenia:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZBM-TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Informujemy, że Administratorem danych jest ZBM-TBS Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy pl. Warszawskim 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Biuletyn informacji publicznej